Strona główna1 » Oprawy sufitowe
Promocje
Kontakt
  • PK-FINANSE PIOTR KUŹNIAK
    NIP: 573-255-09-90
  • E-mail:sklep@zyrandole24.pl
  • Telefon608466050 w godz. od 8 do 24
  • Godziny działania sklepuTelefoniczna obsługa klienta 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 24

Oprawy sufitowe

Wszechstronne zastosowanie opraw sufitowych

Oprawa sufitowa gwarantuje niezbędne oświetlenie podstawowe w pomieszczeniu i bardzo często jest podstawową lampą, którą włączasz, gdy potrzebujesz światła. Zazwyczaj oprawa sufitowa zapewnia jasne, jednolite światło, ale także, w zależności od projektu, może wytwarzać bardziej skupiony stożek światła lub, jeżeli to konieczne, zapewniać rozproszone, wygodne światło. Ze względu na dużą liczbę różnych modeli, oprawy sufitowe są w związku z tym odpowiednie dla wielu pomieszczeń, ponieważ oprawy sufitowe są montowane bezpośrednio pod sufitem, można łatwo ukryć przewody. Dodatkową zaletą tego typu oprawy jest oszczędność miejsca w porównaniu z lampami sufitowymi.
 
Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprawa sufitowa natynkowa, podtynkowa

Oprawy sufitowe są dostępne w wielu wariantach i wzorach, dlatego warto przyjrzeć się charakterystyce różnych modeli. Występują w wersjach opraw podtynkowych jak i opraw natynkowych 

oprawa sufitowa i panele

Klasyczne oprawy sufitowe mają zwykle pojedyncze źródło światła, które jest za ozdobną pokrywą wykonaną ze szkła, plastiku lub tkaniny. Tłumi światło i rozprowadza je równomiernie w pomieszczeniu. Oprawa znajduje się bardzo blisko sufitu, dzięki czemu oświetla równomiernie małe i średnie pomieszczenia z wysoka . Oprawy sufitowe podtynkowe, które dają bardzo jasne, jednorodne i nieoślepiające światło, zdecydowanie sprawdzą się w miejscu pracy. 

Oprawy sufitowe natynkowe

Oprawy sufitowe natynkowe mogą składać się się z kilku reflektorów, które mają pojedyncze małe abażury, często wykonane ze szkła lub plastiku. Przeważnie są one przymocowane do metalowej podstawy i zwykle można je ustawić indywidualnie. Jeżeli są one przymocowane do elastycznych systemów kablowych lub szynowych, można również ustawić oprawy sufitowe według potrzeb. Pojedyncze lampy w środku pomieszczenia są dekoracyjne dla oka. W podłużnych pomieszczeniach dobrze jest powiesić kilka takich opraw sufitowych z rzędu.

oprawy sufitowe punktowe 

Oprawy sufitowe natynkowe  pojedyncze lub punktowe, które zwisają z sufitu w pomieszczeniu wyraźnie oświetlają obszar pod spodem. Ten wygląd idealnie prezentuje się nad stołem jadalnym lub stolikiem kawowym i zapewnia przytulne oświetlenie podczas kolacji lub oglądania filmów. Oprawy sufitowe natynkowe często są regulowane, dzięki czemu można elastycznie dostosować do swoich potrzeb.