Strona główna » Blog » CZY LAMPY SUFITOWE LED MOGĄ ZWIĘKSZYĆ WARTOŚĆ TWOJEGO DOMU?
Promocje
Kontakt
  • MITO Lighting Piotr Kuźniak
    NIP: PL5732550990

  • E-mail:sklep@zyrandole24.pl
  • Telefon608466050 w godz. od 8 do 23
  • Godziny działania sklepuTelefoniczna obsługa klienta 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 23

CZY LAMPY SUFITOWE LED MOGĄ ZWIĘKSZYĆ WARTOŚĆ TWOJEGO DOMU?

Data dodania: 13-02-2019

Nowoczesne oświetlenie LED a wzrost wartości nieruchomości

Jednym z najłatwiejszych i najbardziej opłacalnych sposobów na zwiększenie wartości domu jest zainstalowanie nowoczesnego oświetlenia LED. Według Raportu Konsumentów używanie oświetlenia LED w domu może zwiększyć jego wartość o co najmniej jeden do trzech procent. Zamiast ciągle wymieniać stare, słabe żarówki, nie będziesz musiał zmieniać lampy LED na lata. Ich średnia długość życia około 23 lat oznacza, że ​​Twój dom nie zużyje nadmiernie energii elektrycznej - oszczędzając pieniądze, zarówno natychmiast, jak i na dłuższą metę. Szacuje się, że można zaoszczędzić około 600zł przy wymianie tradycyjnych żarówek na lampy sufitowe LED czy też żyrandole kryształowe w średnim mieszkaniu M3. Nowoczesne lampy sufitowe LED oszczędzają również koszty chłodzenia w domu, ponieważ emitują one minimalną ilość ciepła. Te znaczące oszczędności łatwo i natychmiast przekładają się na wartość domową.

Oprócz dłuższej oczekiwanej żywotności duże plafony kryształowe cz też duże żyrandole kryształowe mimo swej wielkości i ilości światła zużywają o 80 procent mniej energii niż tradycyjne żarówki. Efektywność nowoczesnych lamp kryształowych wzrasta przez wbudowany system ściemniania, dzięki czemu możesz kontrolować, ile światła naprawdę potrzebujesz w danym momencie.

plafon kryształowy                                                              alt

Plafon LED a Ekologia 

Nowoczesne plafony LED są niezwykle ekonomiczne i ekologiczne. Oszczędzają środowisko ponieważ nie zawierają gazów a także niebezpiecznych rtęci. Te oszczędności i korzyści znacznie zwiększają wartość twojego domu od momentu, gdy zastosujesz nowoczesny plafon led czy też żyrandol kryształowy. Nowoczesne lampy sufitowe LED mogą również korzystnie wpływać na wystrój wnętrza domu. Właściwe nowoczesne oświetlenie może sprawić, że pomieszczenie będzie wyglądać znacznie lepiej, czystsze i doskonale dopełnienia świeżego malowania. Jasne plafony kryształowe przyciągają wzrok do miejsc w pokoju, które mogły być ukryte przez cienie, oświetlają dzieła sztuki i pobudzają wyobraźnię widza. Kiedy zobaczą dobrze oświetlone pomieszczenie, mogą wyobrazić sobie potencjalny styl pomieszczenia. Zmiana na ekskluzywne plafony kryształowe czy też żyrandole kryształowe sprawi, że cały pokój stanie się o wiele przyjemniejszy dla oka, będzie bardziej luksusowy. Prawidłowe nowoczesne oświetlenie pomieszczeń może w większości przypadków podnieść znacząco wartość domu czy mieszkania.

Nowoczesne oświetlenie a wnętrze

Instalowanie nowoczesnych lamp LED w domu jest ważnym posunięciem stylistycznym. Nasze lampy sufitowe led zostały starannie zaprojektowane, aby wnieść jak najwięcej światła i wartości do twojego domu. Większość naszych kolekcji została zainspirowana pierścieniami, systemami galaktycznymi i konstelacjami, aby zmaksymalizować potencjalną wartość projektową urządzenia i wynikającą z tego przestrzeń. Są wyposażone w najnowocześniejszą technologię LED, możliwości ściemniania, miękkie białe żarówki i dziesiątki tysięcy godzin w oczekiwanej długości życia. Wszechstronność naszych plafonów led umożliwia ich stosowanie w niskich pomieszczeniach,  dodając jednocześni głębi i wymiarów do wartości urządzeń. Mogą stanowić centralny element pomieszczenia lub jedynie komplement do istniejących elementów i wystroju. Dodatkowo w pełni umeblowane pokoje są idealne zarówno do celów dekoracyjnych, jak i sprzedażowych. Niezależnie od tego, czy jesteś projektantem wnętrz chcącym zademonstrować swoją sprawność w projektowaniu, czy agentem nieruchomości, który chce wynająć mieszkanie, perfekcyjne pokoje będą korzystne zarówno dla klienta, jak i właściciela / sprzedawcy. Zobaczą potencjał pomieszczenia i jego późniejszą wartość.
altaltalt

Technologia przyjazna środowisku jest coraz ważniejsza w dzisiejszym świadomym społeczeństwie. Potencjalni właściciele domów widzą, że umieściliście oświetlenie LED i inne energooszczędne modyfikacje w domu, i przewidują znaczny zwrot z tej inwestycji. Zainstalowanie naszych nowoczesnych lamp sufitowych led pozwala zaoszczędzić energię i koszty chłodzenia oraz dodaje nieodpartemu elementowi stylu do Twojego domu. Gdy kupujący lub klienci zobaczą, że masz zainstalowane nowoczesne oświetlenie LED, mogą po prostu złożyć ofertę właśnie na miejscu.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog