Strona główna1 » Lampy sufitowe
Promocje
Kontakt
  • PK-FINANSE PIOTR KUŹNIAK
    NIP: 573-255-09-90
  • E-mail:sklep@zyrandole24.pl
  • Telefon608466050 w godz. od 8 do 24
  • Godziny działania sklepuTelefoniczna obsługa klienta 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 24

Lampy sufitowe

Dlaczego wybieramy lampy sufitowe LED

Lampy sufitowe są jednymi z najbardziej popularnych i wszechstronnych urządzeń oświetleniowych i nic nie zyskuje na popularności w świecie oświetlenia szybciej niż technologia LED. To uniwersalne źródło światła nadaje opcjom dostosowywania podświetlenia sufitów LED, które są rzadko realizowane za pomocą żarówek żarowych lub fluorescencyjnych; wiele diod LED jest ściemnialnych (pożądana funkcja w wielu lampach sufitowych), a wybór cechuje się wysoką temperaturą kolorów, a nawet opcjami zmiany kolorów. Ponadto diody LED mogą pasować do projektów, których nie mogą mieć zastosowania większej żarówki, więc możliwości projektowania są prawie nieograniczone.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Gdzie LED Lampy sufitowe działają najlepiej

Oferując energooszczędność i długowieczność, nowoczesne lampy sufitowe LED mają zastosowanie jako wielki żyrandol w salonie do ozdabiania wyspy w kuchni, do montażu w sypialni i wielu innych. Oprawy sufitowe LED zapewniają oświetlenie otoczenia lub mogą pełnić rolę reflektorów, a jednocześnie obniżają zużycie energii i koszty w jasny i skuteczny sposób. Niski profil oświetlenie LED jest idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach o ograniczonej wysokości sufitu - sypialnie, pralnie, garderoby i wiele innych. W niemal każdej przestrzeni ceniona będzie oszczędność energii i nowoczesny styl lampy sufitowej LED .

Oświetlenie sufitowe LED dla każdego stylu

Projekty mogą się wahać od awangardowych diodowych lamp LED do bardziej tradycyjnych modeli. Wszechstronność lamp LED pozwala na umieszczenie ich w różnych miejscach w domu, dzięki czemu można podziwiać różnorodne style wystroju wnętrz. Począwszy od tradycyjnych domów z klasycznymi elementami wystroju wnętrz po te przestrzenie z ultranowoczesnymi meblami, oświetlenie LED na suficie zapewnią idealne dopełnienie wyglądu przestrzeni. Sklep internetowy zyrandole24.pl oferuje lampy sufitowe LED  dopasowane do współczesnych lub nowoczesnych przestrzeni, w różnych rodzajach sufitów. Wspaniale nowoczesne pokoje z pewnością docenią Lampy Ring w kolorze czarnym lub białym tworząc coś wyjątkowego po zainstalowaniu na suficie. 

Jak wybrać najlepsze lampy sufitowe LED

Jeśli już wybierzesz lampy sufitowe LED, prawdopodobnie pod uwagę bierze się efektywność energetyczną. Powszechne błędne przekonanie o diodach LED jest uderzająco jasne i dostępne tylko w chłodnych temperaturach barwowych . Podczas gdy znajdziesz mnóstwo opcji z ciekawymi diodami LED, zauważysz także lampy LED z ciepłym, ambientowym oświetleniem. Będziesz musiał wybrać oświetlenie sufitowe, które spełni Twoje zamierzone cele oświetleniowe. Następnie określ rozmiar sufitu, który będziesz potrzebować. Sprawdź wspólne wymiary, takie jak wysokość, szerokość, średnica i długość zawieszenia, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru. Na koniec, znajdź lampy sufitowe w kolorach i wykończeniach, które dobrze komponują się z twoją obecną paletą dekoracyjną.

Inne uwagi przy wyborze lamp sufitowych LED
Spójrz na oświetlenie wpuszczane LED jako doskonałe rozwiązanie dla trudnodostępnych wysokich sufitów, w których zastosowanie diod LED o długiej żywotności wymaga znacznie rzadszej wymiany. Pamiętaj, że musisz wybrać odpowiednią obudowę, aby odpowiednio dopasować swoje wykończenia LED. Zastanów się nad powiązaniem nowoczesnych lamp sufitowych LED sufitowego z równie nowoczesnymi kinkietami, aby odpowiednio rozłożyć ilość światła w danym pomieszczeniu. Zapoznaj się z asortymentem kinkietów LED . Oferują taką samą energooszczędność jak te lampy sufitowe i będą rozbijały osobowość na gołych ścianach.