Strona główna » Blog
Promocje
Kontakt
  • MITO Lighting Piotr Kuźniak
    NIP: PL5732550990

  • E-mail:sklep@zyrandole24.pl
  • Telefon608466050 w godz. od 8 do 23
  • Godziny działania sklepuTelefoniczna obsługa klienta 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 23

Blog

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

CZY LAMPY SUFITOWE LED MOGĄ ZWIĘKSZYĆ WARTOŚĆ TWOJEGO DOMU?

13-02-2019Wyświetleń: 1252
CZY LAMPY SUFITOWE LED MOGĄ ZWIĘKSZYĆ WARTOŚĆ TWOJEGO DOMU?

Nowoczesne oświetlenie LED a wzrost wartości nieruchomości

Jednym z najłatwiejszych i najbardziej opłacalnych sposobów na zwiększenie wartości domu jest zainstalowanie nowoczesnego oświetlenia LED. Według Raportu Konsumentów używanie oświetlenia LED w domu może zwiększyć jego wartość o co najmniej jeden do trzech procent. Zamiast ciągle wymieniać stare, słabe żarówki, nie będziesz musiał zmieniać lampy LED na lata. Ich średnia długość życia około 23 lat oznacza, że ​​Twój dom nie zużyje nadmiernie energii elektrycznej - oszczędzając pieniądze, zarówno natychmiast, jak i na dłuższą metę. Szacuje się, że można zaoszczędzić około 600zł przy wymianie tradycyjnych żarówek na lampy sufitowe LED czy też żyrandole kryształowe w średnim mieszkaniu M3. Nowoczesne lampy sufitowe LED oszczędzają również koszty chłodzenia w domu, ponieważ emitują one minimalną ilość ciepła. Te znaczące oszczędności łatwo i natychmiast przekładają się na wartość domową.
Przeczytaj całość

TECHNOLOGIA LED A NOWOCZESNE OŚWIETLENIE SUFITOWE XXI WIEKU

13-02-2019Wyświetleń: 433
TECHNOLOGIA LED A NOWOCZESNE OŚWIETLENIE SUFITOWE XXI WIEKU

Wpływ technologii na wygląd lamp sufitowych LED

iPhone zrewolucjonizował telefon komórkowy i przemysł cyfrowy dzięki cienkiemu, eleganckiemu wzornictwu. Ludzie nie musieli już nosić obszernych klocków w kieszeni i uwielbiali smukły wygląd. Nie były już ograniczone przez użyteczność czy styl. Wcześniej telewizja przeszła kluczową ewolucję od wielkogabarytowej do pięknej wraz z nadejściem technologii LED. Podobnie, ze względu na wcześniejszą, przestarzałą technologię, projekty oświetleniowe zostały znacznie ograniczone. Tradycyjne żarówki i stateczniki zmusiły projektantów oświetlenia do dostosowania objętości, poświęcając kreatywną uczciwość i potencjalne innowacje. Jednak nowoczesne oświetlenie LED zapewniło projektantom doskonałą okazję do odświeżenia swoich projektów dzięki pozornie nieograniczonej wszechstronności.

Przeczytaj całość

Nowoczesny żyrandol kryształowy do jadalni

01-02-2019Wyświetleń: 605
Nowoczesny żyrandol kryształowy do jadalni

Nowoczesna jadalnia - zawieszamy żyrandol kryształowy nad stół 

Przy całej dbałości o sypialnie i salony, ważne jest, aby okazywać odrobinę stylistyki dwóm pokojom, z których korzystasz każdego dnia - w kuchni i jadalni. Kuchnie i jadalnie przez lata widziały więcej niż ich uczciwe trendy w stylu, od laminowanych podłóg, ekscentrycznych tapet i granitowych blatów. Nowoczesne żyrandole kryształowe, które pojawiły się na rynku wprowadzają cały nowy zestaw trendów, z których wszystkie należy zdecydowanie rozważyć podczas kolejnego remontu.
Regulowane wysokości żyrandoli kryształowych idealnie sprawdzą się w wysokich, a także tych niższych jadalniach. Nasz topowy model: Żyrandol kryształowy nad stół 70cm 44Watt - K214 jest idealną propozycją do każdej jadalni, gdzie oświetlenie mocujemy centralnie na stołem. 
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu