Strona główna » Blog » Czyste żyrandole kryształowe: najlepsze porady i wskazówki
Promocje
Kontakt
  • MITO Lighting Piotr Kuźniak
    NIP: PL5732550990

  • E-mail:sklep@zyrandole24.pl
  • Telefon608466050 w godz. od 8 do 23
  • Godziny działania sklepuTelefoniczna obsługa klienta 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 23

Czyste żyrandole kryształowe: najlepsze porady i wskazówki

Data dodania: 15-07-2019

Często zadawane jest pytanie, jak właściwie czyścić żyrandol kryształowy? Cudownie błyszczące kolory i piękne materiały mogą z biegiem lat się zakurzyć. 

Oczyść żyrandol - kompletny przewodnik

Usuń kurz z żyrandoli:
Pył można usunąć skutecznie i szybko. Optymalny sposób to czyszczenie żyrandola na sucho, a następnie, na przykład, co roku, jeśli to konieczne, użycie innej metody.

1) Czyszczenie na sucho:
Teoretycznie odpowiednie są ściereczki z mikrofibry, ale w praktyce trudno jest dotrzeć do małych i ukrytych powierzchni. Pędzle mogą zaradzić tej sytuacji, ale szybciej i przy większej powierzchni poradzą sobie miotełki z ze strusich piór, które dosłownie przyciągają magicznie kurz. 

Możesz także użyć odkurzacza. Ale należy być tutaj bardzo ostrożnym. Dokładnie odkurz kurz na najniższym poziomie lub wyczyść go specjalną dyszą do czyszczenia mebli. W przypadku niektórych modeli odkurzaczy możliwa jest również zmiana ciągu i „zdmuchnięcie” kurzu.


2) Czyszczenie żyrandoli kryształowych:

- nasze zalecenie - stosowanie aerozoli sprężonego powietrza. Spraye są powszechnie stosowane w sztuce do usuwania delikatnych elektronicznych części kurzu i brudu i są idealne do skutecznego i szybkiego odkurzania żyrandoli. Takie Spraye sprężonego powietrza są dostępne na przykład za kilkanaście złotych w sklepach internetowych. Uwaga: Strumień sprężonego powietrza jest łatwopalny, trzymaj z dala od otwartego ognia i ognia. Czyszczenie żyrandoli kryształowych  należy przeprowadzać tylko na wyłączonych bezpiecznikach elektrycznych. 

3) Czyszczenie akrylowych elementów w żyrandolach kryształowych:

Akrylowe elementy żyrandoli kryształowych należy zawsze czyścić na mokro lub wilgotno, w przeciwnym razie plastik stanie się statyczny, a następnie przyciągnie brud. Istnieją również specjalne środki czyszczące z tworzywa sztucznego, które zapobiegają ładowaniu elektrostatycznemu.


 
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog