Strona główna1 » Żyrandole klasyczne
Promocje
Kontakt
  • PK-FINANSE PIOTR KUŹNIAK
    NIP: 573-255-09-90
  • E-mail:sklep@zyrandole24.pl
  • Telefon608466050 w godz. od 8 do 24
  • Godziny działania sklepuTelefoniczna obsługa klienta 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 24

Żyrandole klasyczne


Żyrandol klasyczne kryształowe

Nic nie zbliża się do majestatu i wdzięku wieloramiennych kryształowych żyrandoli klasycznych. Kryształowy żyrandol klasyczny to nie tylko salon czy jadalnia, ale także spektakularny w przedpokoju, na parterze lub w sypialni. Atmosfera wchodząca do każdego pomieszczenia zmienia się wszędzie tam, gdzie są na ekranie. Gdy kryształ zostanie dodany do oświetlenia żyrandola, zostanie całkowicie zmieniony i stanie się oszałamiającą funkcją. Nie ma wątpliwości, że żyrandol kryształowy klasyczny to najbardziej ekskluzywny rodzaj dostępnej oprawy i na pewno zamieni nawet najbardziej zwykły pokój w pomieszczenie z dodatkowym czynnikiem wow.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Żyrandole klasyczne

Żyrandol to pojęcie oświetlenia wielorękiego. Głównym wymogiem jest to, że ma więcej niż jedno źródło światła i jest zwykle zawieszony pod sufitem, chociaż obecnie istnieje coraz więcej żyrandoli klasycznych kryształowych do montażu wpuszczanego oraz plafonów dostępnych w pomieszczeniach o niższych sufitach. Ilość ramion na żyrandole zwykle waha się od 3 do nawet 36 w przypadku bardzo dużego projektu. Projekty żyrandoli klasycznych kryształowych obejmują style tradycyjne, nowoczesne i współczesne.

Klasyczne kryształowe żyrandole wykonane są z mocnej ramy, w której znajdują się ramiona lamp, następnie ozdobione są masą pociętego kryształu. Rama musi być mocna, ponieważ kryształ ołowiowy jest bardzo ciężki. Po podświetleniu kryształy załamują wytwarzane światło i rozpraszają całe spektrum kolorów w przestrzeni, w której są zainstalowane.

Żyrandol klasyczny

Klasyczne żyrandole kryształowe to rozwiązanie do wnętrz stylowych. Pokreślenie luksusu i elegancji wnętrza przez żyrandol kryształowy klasyczny zakupiony w naszym sklepie zyrandole24.pl z pewnością to uczyni. 
Żyrandol kryształowy klasyczny to przeważnie znany na całym świecie styl Marii Teresy. Żyrandole Maria Teresa do niedawna gościły tylko w salach bankietowych, rezydencjach. Dziś żyrandole klasyczne kryształowe są dostępne dla każdego i do każdego wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.