1 » Żyrandole klasyczne2

Promocje

PLAFON LED 80cm 90Watt P071

PLAFON LED 80cm 90Watt P071999,00 zł649,00 zł

Kontakt

  • PK-FINANSE PIOTR KUŹNIAK
    NIP: 573-255-09-90
  • E-mail:sklep@zyrandole24.pl
  • Telefon608466050 w godz. od 8 do 24
  • Godziny działania sklepuTelefoniczna obsługa klienta 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 24

Żyrandole klasyczne

Nic nie zbliża się do majestatu i wdzięku wieloramiennych kryształowych żyrandoli. Kryształowy żyrandol klasyczny to nie tylko salon czy jadalnia, ale także spektakularny w przedpokoju, na parterze lub w sypialni. Atmosfera wchodząca do każdego pomieszczenia zmienia się wszędzie tam, gdzie są na ekranie. Gdy kryształ zostanie dodany do oświetlenia żyrandola, zostanie całkowicie zmieniony i stanie się oszałamiającą funkcją. Nie ma wątpliwości, że żyrandol kryształowy to najbardziej ekskluzywny rodzaj dostępnej oprawy i na pewno zamieni nawet najbardziej zwykły pokój w pomieszczenie z dodatkowym czynnikiem wow.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Żyrandol to pojęcie oświetlenia wielorękiego. Głównym wymogiem jest to, że ma więcej niż jedno źródło światła i jest zwykle zawieszony pod sufitem, chociaż obecnie istnieje coraz więcej żyrandoli do montażu wpuszczanego oraz plafonów dostępnych w pomieszczeniach o niższych sufitach. Ilość ramion na żyrandole zwykle waha się od 3 do nawet 36 w przypadku bardzo dużego projektu. Projekty obejmują style tradycyjne, nowoczesne i współczesne.

Kryształowe żyrandole wykonane są z mocnej ramy, w której znajdują się ramiona lamp, następnie ozdobione są masą pociętego kryształu. Rama musi być mocna, ponieważ kryształ ołowiowy jest bardzo ciężki. Po podświetleniu kryształy załamują wytwarzane światło i rozpraszają całe spektrum kolorów w przestrzeni, w której są zainstalowane.

Klasyczne żyrandole kryształowe to rozwiązanie do wnętrz stylowych. Pokreślenie luksusu i elegancji wnętrza przez żyrandol kryształowy klasyczny zakupiony w naszym sklepie zyrandole24.pl z pewnością to uczyni. 
Żyrandol kryształowy klasyczny to przeważnie znany na całym świecie styl Marii Teresy. Żyrandole Maria Teresa do niedawna gościły tylko w salach bankietowych, rezydencjach. Dziś żyrandole klasyczne są dostępne dla każdego i do każdego wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.